LEKCJE PRYWATNE/ONLINE

LEKCJE PRYWATNE /ONLINE

Zapraszam wszystkich w wieku od szkoły średniej (minimum 15-16 lat) aż po osoby dorosłe na lekcje prywatne/online gry na gitarze – zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z gitarą jak i tych, którzy mają już jakieś umiejętności i chcieliby je dalej rozwijać. Zajęcia odbywają się stacjonarnie w mojej pracowni lub online.

Zajęcia dostosowuję indywidualnie do poziomu ucznia w oparciu o przygotowany przeze mnie sylabus (dostępny do wzglądu). Dzięki temu możemy określić ile czasu będzie nam potrzebne, abyś osiągnęła/osiągnął swój zamierzony cel.

Jak wyglądają lekcje i czego mogę się nauczyć?

Standardowo podczas lekcji omawiamy przygotowane przeze mnie materiały lub gramy i analizujemy dany utwór muzyczny. Staram się przygotowywać materiały pomocnicze w formie plików .pdf lub filmików .mp4, abyś mogła/mógł lepiej przyswoić daną wiedzę.

Za zajęciach poznasz m.in. zagadnienia związane z teorią muzyczną, schematy akordowe, różnego rodzaju bicia gitarowe, techniki gry na gitarze – wszystko to, co praktycznie pozwoli Ci zagrać każdy utwór. Zależy mi na tym, abyś zrozumiała/zrozumiał przekazywaną przeze mnie wiedzę na tyle, abyś mogła/mógł swobodnie wykorzystywać ją w praktyce.

Biorąc pod uwagę fakt, że na co dzień mamy różnego rodzaju obowiązki szkołę, pracę i inne – chciałbym, aby te zajęcia były dla Ciebie taką małą odskocznią, w której będziesz mogła/mógł rozwijać swoją pasję.

Jak to wygląda pierwsze spotkanie?

Doświadczenie pracy z moimi uczniami pokazało mi, że każdy z nas ma jakiś swój określony cel, do którego chce dążyć. Jedni chcą grać w przyszłości w zespołach, drudzy chcą grać dla bliskich, a jeszcze inni chcą po prostu grać dla siebie. Dlatego na samym początku zaczynamy od rozmowy, aby jasno określić to, na czym będziemy się skupiać na zajęciach. Dzięki temu wiem jak pokierować Ciebie, abyś jak najszybciej osiągnęła/osiągnął swój zamierzony cel.

Następnie otrzymujesz ode mnie grafik i podejmujesz decyzję w jakich godzinach w tygodniu będziemy mieć zajęcia. Standardowo jest to jedna godzina w tygodniu, abyś mogła/mógł na spokojnie popracować z przekazaną wiedzą w domu. 

Ważne! Jeżeli jesteś w sytuacji, w której nie masz warunków lub możliwości, aby ćwiczyć w domu to zawsze możemy spotykać się częściej na zajęciach.

Kolejnym krokiem jest sprawdzenie Twojej wiedzy i umiejętności. Na początku zajęć po naszej rozmowie zaczynam omawiać po kolei różne zagadnienia dotyczące gry na gitarze, abyśmy wiedzieli od czego zacząć. Dzięki temu już na pierwszych zajęciach dowiesz się nad jakimi elementami musisz popracować.

Ile kosztuje lekcja i w jakich godzinach odbywają się zajęcia?

Zajęcia prowadzę od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 19:00 (wtorki od 9:00 do 17:00).

Lekcja trwa standardowo 60 minut i kosztuje 50 złotych.

Płatność dokonywana jest zawsze po zakończonych zajęciach gotówką lub przelewem na konto z terminem płatności do 7 dni.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się w Studio Semeion znajdującym się w budynku obok parafii św. Jana Kantego w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 86

Masz więcej pytań?

Pisz na adres: bartosz.waj@gmail.com lub dzwoń pod numer: 536 475 528.

Pytania dotyczące lekcji online

Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem:
-> Lekcja online – jak wygląda i jak się do niej przygotować?

Sprawdź także opinie na temat lekcji ze mną!

Dowiedz się, co o zajęciach myślą moi uczniowie:
-> Sprawdź opinie

Zobacz także...